KURZ PRVNÍ POMOCI PRO DĚTI – ZMĚNA NA STŘEDU

Úvodní stránkaKURZ PRVNÍ POMOCI PRO DĚTI – ZMĚNA NA STŘEDU

Milí rodiče,

ve středu 27.4.2022 bude na naší Zbraslavské pobočce probíhat projektový den první pomoci pro děti. Program začne již v 8 hodin ráno a bude trvat celé dopoledne. Můžete se těšit na vzácného hosta – odborníka z oboru – naší školkovou paní doktorku Mariku.

Paní doktorka společně s učiteli připravila program dětem tak, aby se děti zábavnou formou mohly naučit něco z první pomoci, ale také hlavně o tom, jak o své tělo pečovat a jak se chovat, abychom si neublížili. S paní doktorkou přijede i veliký medvěd Lupin – kterého můžete znát z naší školkové pohádky a ukáže nám, jak správně přecházet silnici a jak pomoci medvědovi, který se nerozhlédne a auto do něj narazí.

Děti si budou moci půjčit lékařské nástroje a odborně ošetřit Lupinova zranění. Budeme se také učit čísla záchranné služby.

Budeme se na vás těšit!