Pobočka

každý den 15-16h

PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK

Tvořivé odpoledne

Kreativitě se meze nekladou. Každé pondělí se u nás tvoří ve velkém. Používáme různé techniky – od klasických vodovek po keramiku.

Logopedická prevence

Pod vedením našich učitelů, za podpory logopedických pomůcek a odborné literatury probíhá každé úterý logopedická prevence.

Anglické odpoledne

Každou středu k nám chodí lektorka angličtiny, která se snaží hravou formou přiblížit dětem angličtinu a naposlouchat anglický přízvuk.

Cvičení se Sokolem

Ve spolupráci se Sokolskou obcí plníme jednotlivé úkoly. Za každý splněný úkol si děti nalepí samolepku do svého sokolského sešítku.

Enviromentální odpoledne

Upevňování vztahu k přírodě patří mezi důležité aktivity. Činnosti s enviromentálními tématy. Např. třídíte odpad?

Beránci

Beránci jsou STARŠÍ studijní skupinou pobočky Šeberov o maximálním počtu 10 dětí. Individuální přístup a rozvoj osobnosti každého dítěte je zajištěn dvěma pedagogickými pracovníky. Skupina Beránků je zaměřena především na přípravu do základní školy. Po odpočinku se skupiny Beránků a Broučků spojují do jedné třídy. Akce školky probíhají často společně.

Jsme kvalifikovaní k práci s děti se speciálními vzdělávacími potřebami a dětí nadaných – logopedické vady, autismus, děti z bilingvních rodin. V rámci bohatého školního vzdělávacího programu nabízíme odpolední aktivity jako je angličtina, logopedická prevence, Sokol, keramika atp. Mateřská škola Košík je zapsaná do rejstříku škol a školských zařízení. Jsme akreditovaní MŠMT. Vzděláváme předškoláky v povinné předškolní docházce.

Broučci

Broučci jsou MLADŠÍ studijní skupinou pobočky Šeberov o maximálním počtu 14 dětí. Individuální přístup a rozvoj osobnosti každého dítěte je zajištěn dvěma pedagogickými pracovníky. Po odpočinku se skupiny Beránků a Broučků spojují do jedné třídy. Akce školky probíhají často společně.

Ceník

TYP CELODENNÍ ZKRÁCENÁ DOPOLEDNÍ 3 DNY 2 DNY
7:30 – 18:00 7:30 – 15:00 7:30 – 12:30 7:30 – 18:00 7:30 – 18:00
ŠKOLNÉ 10 000,- 8 000,- 7 000,- 7 000,- 6 000,-
STRAVNÉ 1 700,- 1 700,- 1 700,- 1 020,- 680,-

V případě, že děti odcházejí před odpolední svačinou, dostávají ji zabalenou domů.

Přeplatky za obědy budou vyúčtovány a vráceny.

Stravné je třeba uhradit do 25. dne předcházejícího měsíce převodem na bankovní účet: 2601669307/2010

Školné je třeba uhradit do 25. dne předcházejícího měsíce převodem na bankovní účet: 2401669302/2010