Vážená paní ředitelko, ráda bych Vám moc poděkovala za vlídne přijeti a zacházení s mojí Karolínkou. Byla u Vás absolutně spokojená a loučení jsme s paní učitelkami doslova obrečely! Za dobu u Vás ušla kus cesty a teď ji čeká další velký krok. Máte skvělé paní učitelky, držte si je 😊. Všude Vás budu doporučovat.
Velký dík patří rovnež paní zástupkyni! Ať se Vám vyborně daří! Budeme na Vás velmi vzpomínat.

Maminka, Sovičky

David mi dnes v aute rika: Maminko, ve skolce to bylo moc fajn…diky za den otevrenych dveri a vrele privitani 😉

Návštěvník, Hostivař - Včeličky

MŠ Košík je pro nás něco jako druhý domov. Dcerka se tam první den smála, druhý den se naučila novou písničku a od té doby je prostě spokojená. Má spoustu zábavy a naučila se o zážitcích i vyprávět, je mnohem samostatnější, přinesla domů asi tisíc obrázků, ráda sportuje a chodí do lesoparku a někdy by chtěla mít školku i o víkendu. My rodiče oceňujeme především přístup pedagogů, pestrý program, tematický týdenní plán, moderní aplikaci, která nám poskytuje veškeré informace a krásné fotky ze života ve školce, flexibilitu docházky a příjemné rodinné prostředí. Věřím, že to bude skvělé místo i pro vás.

Maminka a tatínek, Včeličky