VELIKONOČNÍ TVOŘENÍ – Šeberov

Úvodní stránkaVELIKONOČNÍ TVOŘENÍ – Šeberov

Milí rodiče a milé děti,
zveme Vás na VELIKONOČNÍ TVOŘENÍ v Košíku
Vezměte své známé a kamarády a přijďte si vyrobit Velikonoční a jarní dekorace, které si pak s dětmi hrdě odnesete domů. Budeme vyrábět košíky, truhlíčky, dřevěné dekorace, věnce a vše s živými květinami. Na akci se neplatí vstupné – platí se za spotřebovaný materiál. Výrobky se mohou pohybovat v rozmezí 150,- až 600,- kč – platí se na místě v hotovosti. Kromě výrobků Vás také čeká drobné občerstvení a povídání s učitelkami a ostatními rodiči nad kafíčkem. Budeme rádi, když se k nám přidáte. Zapište se, prosím, do naší tabulky (nebo se přihlaste přes QR kód), ať víme, kolik materiálu máme nakoupit.

TĚŠÍME SE NA VÁS – holky z Vaší KOŠÍKOVSKÉ školky
Kde: Košík Šeberov – K hrnčířům 136
Kdy: Středa 20.3.2024
Čas: 15 – 18h (přijďte kdykoli během odpoledne)

PROSÍME, NA AKCI SE PŘIHLAŠTE ZDE: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdWFrla-bN-wNbJuAkmNblbdt6g1yzkccsBu46FwNKvJJi_ew/viewform?usp=sharing
ČI PŘES QR KÓD NÍŽE.

Pokud se vám nehodí termín, tak bude tvoření ještě v úterý 19.3. ve stejném čase na pobočce KOŠÍK – VRŠEK. Jste vítáni i tam.