Projektový den ve stájích TROJAN

Úvodní stránkaProjektový den ve stájích TROJAN

Milí rodiče, jak jistě víte, tak naše mateřská škola čerpá finance z některých grantů EU. A právě z Výzvy č. 064: ŠABLONY II – ZVÝŠENÍ KVALITY VZDĚLÁNÍ V MATEŘSKÉ ŠKOLE KOŠÍK – se nám podařilo naplánovat školkový výlet jako Projektový den.

Můžete se tedy těšit v ÚTERÝ 23.2.2021 na Projektový den ve stáji Trojan, která je hned za naší školkou. http://www.stajtrojan.cz/o-nas/
Svačinu plánujeme již na 8:45, abychom se stihli najíst a obléci a nejpozději v 9:30 začali prohlídku Stájí Trojan s odborným výkladem a programem pro děti.
Děti si budou moci prohlédnout stáje, dozví se, jak se o koně správně starat, co koně jedí a dokonce si to všechno na jednom koníčkovi ukážeme. Ve školce bude pak program pokračovat grafomotorickými listy, společným výtvorem a skupinovým povídáním – co všechno již o koních víme!

POZOR!!! V rámci prohlídky bude možná i projížďka na poníkovi za asistence chovatelů koní a paní učitelek. Pokud chcete, aby se vaše dítě projelo na poníkovi, tak nám prosím udělte souhlas prostřednictvím naší aplikace. Pokud souhlas udělíte a dítě by se pak u koní bálo, tak ho samozřejmě nutit nebudeme.

Oblečte dětem vhodné oblečení: prosíme o omezení velkých kombinéz. Vhodná obuv do stájí jsou určitě HOLINKY – čekáme, že tam bude hodně bláta.

Oběd se bude posouvat až na 12 hodinu, tak počítejte, že děti půjdou jíst a spát o půl hodinky později.

Už se moc těšíme!