CELODENNÍ docházka

SOUROZENCI

sleva

SOUROZENCI

Sourozenci mají 10% slevu na školném.

ADAPTACE

ve školce

ADAPTACE

První měsíc v MŠ probíhá podle potřeb dětí a rodičů. Docházka je časově uzpůsobena a dětem je věnována maximální a citlivá pozornost. Snažíme se dětem, ale i rodičům, nástup do MŠ usnadnit co nejvíce.

Primární je maximální spolupráce s rodiči a vzájemné pochopení. Jsme rádi, že k nám máte důvěru a svěřujete nám Vaše poklady.

MOŽNOSTI ADAPTACE

• POSTUPNÁ – po hodinách: první den přijde dítě na 1 hodinu – ideálně od 8mi do 9ti – kdy je prostor pro volnou hru. Postupně se může hodinová dotace zvyšovat v průběhu dnů či týdnů – záleží na dítěti a rodiči.
  • PŘED OBĚDEM – dítě přijde do MŠ dopoledne, aby bylo součástí celého programu, pokud ale víte, že by pro něj mohlo být stravování zatím obtížné, tak je dobré si vyzvednout dítě již před obědem v 11:30 – než si zvykne.
  • DO OBĚDA – dítě přijde na celé dopoledne a po obědě půjde domů
  • PO SPINKÁNÍ – dítě zvládne i spinkání a může být ve školce celý den
  • NAPÍŠEME SI – nemáte žádnou představu, jak bude vaše dítě reagovat? Chcete zpětnou vazbu nejdříve od nás? Domluvíme se, že ráno dorazíte kolem 8 hodiny. My budeme dítě sledovat a pokud budeme mít pocit, že je to pro něj náročné a dítě je unavené, tak vám zavoláme, ať si dítě vyzvednete. Pokud dítě bude zvládat dobře, tak zůstane na oběd – pokud se nedomluvíme jinak

CO JE V CENĚ

docházky

CO JE V CENĚ ŠKOLNÉHO

V ceně školného jsou kromě programu školy veškeré akce. Jedná se především o výlety, divadla, solné jeskyně, projektové dny atd.

Děti, které hradí docházku do 18h mají v ceně i některé odpolední řízené činnosti jako např. cvičení se Sokolem atd. Ty probíhají v čase od 15:00 do 15:45.

Mimo školné se platí fotografie od fotografky a program plavání (dle aktuálních cen bazénu) – pokud ve třídě je.

Rodiče mají možnost na některých pobočkách připlatit kroužek angličtiny či logopedie dle aktuálního ceníku.